';

Zabiegi na twarz

Radiesse

Radiesse to zabieg przeznaczony do wypełniania fałdów nosowo wargowych i ubytków objętościowych o przedłużonym czasie działania. Naturalny efekt i bezpieczeństwo preparatu to dodatkowe atuty.

Opis zabiegu

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań, nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, nie wywołuje reakcji alergicznych. Nie wymaga wykonania wstępnych testów uczuleniowych.

Radiesse podany do tkanki podskórnej powoduje natychmiastowe zwiększenie objętości i jednocześnie stymuluje powstawanie nowych włókien kolagenowych. Zabieg można uzupełniać w miarę potrzeby bez zachowania odstępów.

Wskazania

  • Zmarszczki
  • Utrata objętości skóry
  • Blizny potrądzikowe
  • Niechirurgiczna plastyka nosa
  • Odmładzanie rąk


Zabieg z wykorzystaniem hydroksyapatytu wapnia jest stosowany przy korekcji policzków, fałdów nosowo- wargowych, krawędzi żuchwy, fałdy podbródkowej oraz bruzdy bródkowej oraz wszystkich ubytków tkankowych.Przy pomocy preparatu uzyskuje się bardzo dobre i naturalne efekty odmłodzenia grzbietów rąk.

Zabieg jest niemalże bezbolesny dzięki dodatkowi preparatu znieczulającego wewnątrz strzykawki.

Efekt zabiegu z wykorzystaniem radiesse jest widoczny natychmiast po wstrzyknięciu. W miarę wchłaniania się nośnika żelowego, narasta efekt stymulacji własnego kolagenu, utrzymujący długotrwałe wypełnienie.

Efekty u poszczególnych osób zależą od wieku, rodzaju skóry, stylu życia i gospodarki metabolicznej, a także oczywiście od obszaru, który poddajemy kuracji. U większości pacjentów wypełnienie utrzymuje się przez około 18 miesięcy.

Zabiegi na twarz

Kwas
Hialuronowy

Kwas hialuronowy to podstawowy składnik skóry, który utrzymuje jej właściwy poziom nawilżenia i jędrności. Niestety wraz z wiekiem jego ilość się zmniejsza, czego powodem jest wiotka, wysuszona skóra, pojawiające się zmarszczki, policzki które tracą młodzieńczą objętość.

Preparaty zawierające kwas hialuronowy wstrzyknięte do skóry właściwej uzupełniają niedobór kwasu, pozostawiają skórę nawilżoną, zmarszczki są wygładzone i wypełnione, kontur twarzy jest poprawiony. Za pomocą kwasu możemy wymodelować usta oraz nadać objętości w miejscach gdzie jest to konieczne. Naturalny proces regeneracji zostaje natychmiastowo pobudzony dzięki czemu skóra wygląda promiennie i zdrowo od razu po zabiegu.

Zabieg nie wymaga wcześniejszej próby uczuleniowej.

Zabiegi wypełniania zmarszczek dają efekty natychmiastowe, niemniej jednak nie są to zabiegi, które wykonujemy raz na zawsze. Po 9-12 miesiącach preparaty kwasu hialuronowego stopniowo podlegają degradacji i ulegają wchłonięciu, dlatego zabiegi należy powtarzać w określonych odstępach czasu. Dają natomiast gwarancję, że po jakimś czasie efekt minie i nie spowoduje trwałej zmiany w wyglądzie twarzy. Proces ten jest więc w stu procentach odwracalny w czasie.

Wskazania do usuwania zmarszczek
Zmarszczki
Bruzdy fałdowo-nosowe
Opadające kąciki ust

Po leczeniu przez dwa tygodnie unikać silnego nasłonecznienia (solarium) i nagrzewania (sauna).

Objawy niepożądane po zabiegu wypełniania zmarszczek to zwykle : Zaczerwienienie, obrzęk, ból w miejscu wstrzyknięcia materiału – objawy te znikają w przeciągu 72 godzin, świąd w przypadku skóry wrażliwej, nadwrażliwość w miejscu korekcji, sporadycznie obrzęk pod postacią zgrubienia utrzymującego się kilka tygodni.

Preparaty do wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym mają postać krystalicznego, bardzo plastycznego i elastycznego żelu, który po wprowadzeniu do skóry wypełnia zmarszczkę, dając bardzo naturalne efekty. Podawane są bardzo cienkimi igłami co zmniejsza doznania bólowe. Po wstrzyknięciu żelu w linię zmarszczki lub w usta preparat wiąże wodę i powiększa objętość danej okolicy wygładzając zmarszczki. Zabieg trwa zazwyczaj do 30 minut. Rezultat można obejrzeć natychmiast w lusterku. Zabiegi nie powodują wyłączenia pacjenta z codziennego życia.

Zapraszamy do kontaktu

Dowiedz się więcej lub umów się na wizytę!