';

Zabiegi na twarz i ciało

Ulthera

Ulthera to nowy zabieg, który nie ma odpowiednika wśród znanych dotychczas zabiegów estetycznych. Przeznaczony jest do nieinwazyjnego liftingu twarzy i daje rezultaty porównywalne jedynie z efektami jakie zapewnia chirurgia plastyczna.

Zabieg Ulthera przeciwdziała siłom grawitacji, zmniejsza narastające z wiekiem nawisy skórne i zwiotczenia. Rezultatem zabiegu na twarz jest między innymi wyraźne uniesienie brwi. Dzięki temu spojrzenie staje się bardziej otwarte, a twarz nabiera odświeżonego, młodszego wyrazu i wyglądu. Efekt liftingu w postaci podniesienia i zwiększenia napięcia skóry można także osiągnąć w innych newralgicznych obszarach, które wpływają wyraźnie na kształt twarzy i wygląd szyi, a takich jak: policzki, linia żuchwy czy podbródek. Modelowanie twarzy jest wyjątkowo precyzyjne, a odmładzanie skóry spektakularne.

Nowością jest zastosowanie powierzchownego przetwornika w celu wyraźnej i naturalnej korekcji drobnych zmarszczek w „trudnych” okolicach dolnych powiek i okolicy ust.

Wskazania do zabiegu Ulthera

  • Nieinwazyjny lifting twarzy w Warszawie
  • Nieinwazyjny lifting czoła i brwi
  • Ujędrnienie powiek i okolicy oczu
  • Nieinwazyjny lifting podbródka i szyi
  • NOWOŚĆ! Koreckcja drobnych zmarszczek dolnych powiek i okolicy ust

Utrzymywanie się efektu zabiegu zależy od indywidualnych cech pacjenta i właściwości jego skóry. Ważne jest, że z około  20% docelowego efektu  można się cieszyć bezpośrednio po zabiegu Lifting i napięcie skóry pojawia się stopniowo do 90 dni po zabiegu – tyle czasu trwa produkcja nowego kolagenu. Efekt utrzymuje się przez conajmniej 18 miesięcy.

W większości przypadków zabieg Ulthera wykonuje się tylko raz! Czas trwania zabiegu wynosi od 15 do 40 minut, w zależności od wybranej okolicy. Technicznie, polega na przykładaniu do skóry głowicy, emitującej fale ultradźwiękowe, które wnikają w głąb tkanek. Kontrolując głębokość działania możemy powodować obkurczenie na powierzchownym i głębokim poziomie, co gwarantuje pełny i trwały efekt liftingu twarzy  i tkanek położonych poniżej skóry głowy. Pacjenci chcący pogłębić ten efekt mogą poddać się powtórnemu zabiegowi, ale nie wcześniej, niż po 3 miesiącach.

Image module
Image module
Image module

Zapraszamy do kontaktu

Dowiedz się więcej lub umów się na wizytę!

Image module