';

Zabiegi na twarz

Lipofiling

Lipofiling to innowacyjne połączenie medycyny regeneracyjnej i wolumetrii. Wykorzystuje tłuszcz pacjenta, który jest najbezpieczniejszym, w 100% naturalnym materiałem. Niezwykle prosta, skuteczna technologia MICRO&NANO FAT by dr Mario Goisis zdobyła uznanie dzięki swojej skuteczności i jest wykorzystywana na całym świecie.

Opis zabiegu

Zabieg polega na pobraniu z okolicy biodra niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej za pomocą specjalnej kaniuli opatentowanej przez twórcę metody – dr Mario Gosisa. Pobrany materiał jest następnie płukany i filtrowany w specjalnym systemie, aby usunąć z niego krew oraz płyn znieczulający, które mogłyby wpłynąć na finalny efekt zabiegu. Część pobranego tłuszczu przetwarzana jest w celu uzyskania Nano Fat – tłuszczu w którym komórki tłuszczowe są niszczone, a komórki macierzyste są uwalniane. Taki preparat podawany jest tuż pod powierzchnię skóry, co powoduje jej odżywienie, rozświetlenie, rewitalizację i napięcie.
Pozostałą część pobranego tłuszczu (Micro Fat) wykorzystujemy w wolumetrii. Jest to najlepszy i najbezpieczniejszy możliwy wypełniacz, gdyż jest to materiał autologiczny. Przy jego pomocy można zmniejszyć bruzdy nosowo-wargowe, zredukować oznaki zmęczenia w okolicy oczu, wymodelować usta i brodę, poprawić kontur nosa, zrewitalizować dłonie, odmłodzić okolicę szyi i dekolt. W czasie zaledwie jednego zabiegu można przeprowadzić wolumetrię całej twarzy.

Zalety zabiegu

  • naturalny wygląd, brak niekorzystnego efektu przerysowania,
  • jakość i potencjał regeneracyjny użytego podczas zabiegu materiału są nieporównywalne z innymi metodami,
  • nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania,
  • już następnego dnia po wykonaniu procedury można powrócić do normalnej aktywności,
  • spektakularne rezultaty już po jednym zabiegu
  • niezwykle trwałe efekty, które utrzymują się przez lata
Image module

Zapraszamy do kontaktu

Dowiedz się więcej lub umów się na wizytę!

Image module