';

Zabiegi na twarz

Laser P.L.E.A.S.E
Professional

To jedyne urządzenie na świecie, łączące procedurę laseroterapii erbowo yagowej z możliwością podania substancji aktywnych tj. osocze bogatopłytkowe, kwas hialuronowy, koktajle mezoterapeutyczne lub witaminy do głębokich warstw skóry. Wchłanialność substancji podanych w trakcie zabiegu charakteryzuje się ponad 100-krotnie wyższą skuteczność w porównaniu do metody transdermalnej.
Laser umożliwia wykonanie delikatnego zabiegu w celu poprawy kondycji skóry jak również głębokiego resurfacingu w przypadku skóry dojrzałej.
Unikalna technologia SmartPoration™ pulsacyjnie „wycina” w skórze mikropory pobudzając ją do produkcji nowych włókien kolagenowych oraz elastyny jednocześnie odżywiając tkanki w najgłębszych warstwach skóry.

Wskazania

  • fotostarzenie
  • płytkie i głębokie zmarszczki
  • blizny potrądzikowe
  • rozstępy
  • wiotkość skóry i opadający owal
  • zaburzenia pigmentacji, melazma
  • przebarwienia powierzchowne i głębokie
  • anti-ageing

Opis zabiegu

W trakcie zabiegu pacjent odczuwa drobne ukłucia oraz narastające odczucia ciepła, a w trakcie nakładania aktywnej substancji czynnej może odczuwać pieczenie utrzymujące się do 2 minut. Po opracowaniu obszaru zabiegowego laserem nakładamy dedykowaną substancję czynna (osocze bogatopłytkowe, kwas hialuronowy, witaminy, koktajle mezoterapeutyczne). Po skończeniu zabiegu nakładamy maskę pozabiegową, która łagodzi i zabezpiecza skórę przed czynnikami zewnętrznymi.

Czas zabiegu to 40-60 minut.
Pierwsze efekty zabiegu widoczne są już po 5-7 dniach. Warto jednak pamiętać, że proces przebudowy skóry trwa 30 dni, więc efekt pozabiegowy narasta wraz z upływem czasu od zabiegu a pozytywne zmiany możemy obserwować aż do 3 miesięcy od wykonania zabiegu.

Zabieg nie jest bolesny, okres rekonwalescencji trwa od 2 do 4 dni w zależności o zastosowanych parametrów.

 Zalety zabiegu
– połączenie dwóch terapii w jednym zabiegu
– krótki okres rekonwalescencji
– najwyższy profil bezpieczeństwa
– możliwość dobrania indywidualnych parametrów zabiegu
i dedykowanej substancji czynnej
– silna stymulacja skóry
– naturalny efekt
Image module
Image module
Image module

Zapraszamy do kontaktu

Dowiedz się więcej lub umów się na wizytę!

Image module
Image module
Image module
Image module