';

Zabiegi na twarz i ciało

Dermapen4

Dermapen 4 jest jedynym urządzeniem do mikronakłuwania frakcyjnego zawierającym ustawienia przeznaczone do leczenia blizn i protokoły do korekty, głębokich, atroficznych blizn; w tym blizn chirurgicznych, przykurczy oparzeniowych, rozstępów i blizn potrądzikowych.

Opis zabiegu

Przed zabiegiem, na odpowiednią partię skóry, nakłada się krem znieczulający oraz dokonuje dezynfekcji całego obszaru. Kolejnym krokiem jest nałożenie wybranego preparatu (np. na cellulit, rozstępy czy zwiotczałą skórę). Tak przygotowane miejsce jest poddawane kilku pasażom urządzenia z igłami pulsującymi. Po zabiegu należy zastosować rewitalizację skóry. Pacjent może czuć ciepło lub delikatne pieczenie, które jednak szybko mijają. Kilka dni po zabiegu, naskórek zaczyna się złuszczać, dlatego warto nakładać wtedy specjalne preparaty o działaniu kojącym i regenerującym.

Wskazania do zabiegu Dermapen4

  • zły stan skóry
  • zmarszczki
  • wiotka skóra twarzy, szyi, dekoltu
  • rozszerzone pory
  • rozstępy
  • cellulite
  • blizny (pooperacyjne, powypadkowe, pooperacyjne)
  • przebarwienia
  • oznaki starzenia skóry dłoni
  • łysienie

Zalety zabiegu

– krótki czas trwania
– bezpieczeństwo i utomatyczna kontrola głębokości zabiegu
– minimalizacja odczuwania bólu i dyskomfortu
– krótki czas powrotu do aktywnego życia zawodowego
– zabieg całkowicie sterylny

Administratorem Twoich danych osobowych wskazanych w formularzu jest Monika Bujanowska – Kowalska prowadząca działalność gospodarczą pod firmą KLINIKA DR Monika Bujanowska – Kowalska, 00-423 Warszawa, ul. Okrąg 2 lok. 1.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w zakresie oraz w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony http://monikabujanowska.pl. Twoje dane wskazane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Ci odpowiedzi, o ile nie wystąpi inna podstawa przetwarzania.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

O tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe możesz przeczytać w Polityce Prywatności na monikabujanowska.pl/polityka-prywatnosci

Zapraszamy do kontaktu

Dowiedz się więcej lub umów się na wizytę!

Image module
Image module