';
side-area-logo

Zabiegi na ciało

BTL Unison

BTL Unison to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują nieinwazyjnej redukcji cellulitu oraz poprawy napięcia i wyglądu skóry.

Opis zabiegu

Po nałożeniu odpowiedniego kremu lekarz przykłada głowicę urządzenia do skóry, po czym następuje uwolnienie wiązki energii cieplnej i mechanicznej. Monopolarna radiofrekwencja zapewnia osiągnięcie pożądanej temperatury ok. 40 stopni na obszarze poddawanym zabiegowi, a fala akustyczna rozbija zwłóknienia tworzące skórkę pomarańczową. Podczas trwania zabiegu pacjent odczuwa uczucie gorąca, które można porównać do masażu gorącymi kamieniami, połączone z wibracjami mechanicznymi.

Zabieg trwa ok. 15-20 minut w zależności od obszaru.

Jest to jedyne i wyjątkowe nieinwazyjne urządzenie, które eliminuje 5 głównych przyczyn niedoskonałego wyglądu skóry:

  • redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej
  • remodeling kolagenu
  • poprawa elastyczności skóry
  • redukcja cellulitu
  • przyspieszenie aktywności metabolicznej

Terapię UNISON można zastosować u pacjentów w każdym wieku i o każdej porze roku. Już po pierwszym zabiegu widoczne są efekty poprawy jakości skóry, ale osiągnięcie optymalnego rezultatu może wymagać serii 4-6 zabiegów w odstępie tygodniowym.

 

Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga żadnej rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych obowiązków.

Administratorem Twoich danych osobowych wskazanych w formularzu jest Monika Bujanowska – Kowalska prowadząca działalność gospodarczą pod firmą KLINIKA DR Monika Bujanowska – Kowalska, 00-423 Warszawa, ul. Okrąg 2 lok. 1.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w zakresie oraz w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony http://monikabujanowska.pl. Twoje dane wskazane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Ci odpowiedzi, o ile nie wystąpi inna podstawa przetwarzania.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

O tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe możesz przeczytać w Polityce Prywatności na monikabujanowska.pl/polityka-prywatnosci

Zapraszamy do kontaktu

Dowiedz się więcej lub umów się na wizytę!

Image module