MonaLisa Touch

MonaLisa Touch

 

Ginekologia Estetyczna – to najnowszy dział medycyny estetycznej, który ma na celu poprawę życia intymnego kobiet. Dział ten łączy najnowsze osiągnięcia z dziedziny medycyny estetycznej oraz ginekologii. Nie wiele z nas kobiet zdaje sobie sprawę, że istnieją nie inwazyjne metody leczenia problemów ginekologicznych. Zabiegi ginekologii estetycznej pozwalają już w ciągu pierwszego zabiegu poprawić diametralnie komfort życia kobiet w każdym wieku, począwszy od problemów z nietrzymaniem moczu a skończywszy na poprawie życia seksualnego (plastyka warg sromowych,obkurczanie pochwy, rewitalizacja warg sromowych).

Laser MonaLisa Touch – absolutna hit na rynku. Jesteśmy prekursorem wykorzystaniu tej metody zabiegowej. Nasza klinika jest polecana przez głównego dystrybutora sprzętu do zabiegu MonaLisa Touch. Zabieg pozwala na:

  • Leczenie nietrzymania moczu (NTM)
  • Plastyka warg sromowych
  • Obkurczanie pochwy

Desiral – to nowość na rynku wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego dedykowanych do ginekologii estetycznej. Główną zaletą tych wypełniaczy jest ich pełna resorbowalność. Zabieg Desiral pozwala zatrzymać objawy starzenia się okolic intymnych oraz przywrócić nawilżenie i napięcie skóry (likwidacja suchości i nadwrażliwości pochwy)Zabieg pozwala na:

  • Rewitalizacja warg sromowych
  • Wypełnianie warg sromowych

Ginekologia estetyczna daje kobiecie nowe możliwości stania się atrakcyjniejszą zarówno dla samej siebie jak i dla partnera.