Osocze bogatopłytkowe

Osocze Bogatopłytkowe

 

Czym jest Regeneris?

Regenlab, szwajcarskie laboratorium biotechnologiczne i lider w medycynie regeneracyjnej, stworzyło innowacyjną terapię biostymulującą komórki skóry. Regeneris, czyli osocze bogato płytkowe, zawiera komórki i czynniki wzrostu z Twojej własnej krwi, dzięki którym możesz stworzyć swój indywidualny „eliksir młodości”.

Jakich rezultatów można się spodziewać po zabiegu?

REGENERIS: -przywraca skórze młodość i witalność -poprawia gęstość i napięcie skóry -odżywia ją i regeneruje -poprawia jej fakturę i koloryt

Jak działa Regeneris?

Kolagen zwłóknieniowy typu I, znajdujący się m.in. w bliznach, odpowiedzialny jest za procesy odbudowy. Kolagen siateczkowy typu III odpowiedzialny jest za miękkość i jędrność skóry .Wykładnikiem młodości skóry jest ilościowy stosunek kolagenutypu I – zwłóknieniowego do kolagenu typu III – siateczkowego .Im więcej form siateczkowych, tym wiek biologiczny jest niższy. Terapia Regeneris, dzięki opatentowanej formule, jako jedyna na rynku pobudza komórki, do produkcji kolagenu typu III, charakterystycznego dla bardzo młodej skóry.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg z użyciem REGENERIS przeprowadzany w gabinecie to proces dość szybki. W pierwszej fazie lekarz pobierze niewielką ilość (8 -24 ml) Twojej krwi do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu w specjalnej wirówce. W ciągu 5 minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. Do strzykawki, tuż przed wykonaniem zabiegu, należy dodać specjalny odczynnik, który aktywuje płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. W taki sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które następnie staję się bazą do wykonania zabiegu. REGENERIS można wstrzykiwać do skóry na różne sposoby. Z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii, bądź też liniowo,wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry. Jeden z zestawów zawiera również specjalną maskę komórkową, która znajduje zastosowanie w regeneracji skóry, a przy tym po zabiegach medycyny estetycznej, jak peelingi, mikrodermabrazja czy laser.

Jak długo trwa zabieg?

Około 30 minut

Jak długo utrzymuje się efekt?

Widoczna poprawa skóry widoczna jest po około 2 miesiącach po przeprowadzeniu zabiegu.

Ile zabiegów należy przeprowadzić?

Zaleca się przeprowadzenie 3-4 zabiegów.

Przeciwwskazania:

  • Ciąża i karmienie piersią
  • Leczenie antykoagulantami
  • Choroby krwi
  • Choroby nowotworowe

 

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

REGENERIS przeznaczony jest głównie dla pacjentów, których skóra wymaga odnowy oraz takich, którzy poszukują produktów naturalnych lub są uczuleni na inne produkty. Podstawowe wskazania to przede wszystkim poprawa wyglądu takich miejsc jak: policzki, fałdy nosowo-wargowe, okolice oczu (kurze łapki, cienie), powieki, usta, podbródek, czoło, fałdy na szyi i karku, dekolt, dłonie oraz wypełnianie blizn po trądziku, czy tak bardzo dokuczliwe łysienie typu męskiego.