Thermage

Thermage

 

Thermage® to monopolarny, system fal radiowych o wysokiej częstotliwości, wykorzystujący zjawisko odwróconego gradientu termalnego by nieinwazyjnie wygładzić, zwiększyć napięcie i konturować skórę, jak również zredukować cellulit w ciągu pojedynczego zabiegu. Jest to najsilniejszy aparat oparty o działanie takich fal obecny na rynku.

Zabieg przynosi najlepsze efekty u osób między 35 a 60 rokiem życia, jest to jednorazowa procedura, a jej efekty utrzymują się do 5 lat. Zmiana wyglądu jest stopniowa i pojawia się sukcesyjnie przez kilka miesięcy po wykonaniu Thermage. Zabieg trwa godzinę i można po nim powrócić do normalnej aktywności, jedynym objawem jest lekkie zaczerwienienie skóry, które z mojego doświadczenia, a wykonałam ponad 100 zabiegów mija po 30 min do 2 godzin. Bezpośrednio po zabiegu można wykonać ostrzyknięcie toksyną botulinową lub kwasem hialuronowym jeśli jest to konieczne.

Są dostępne 3 głowice: na twarz i szyję, na powieki i na ciało.

Przeciwwskazaniami są: ciąża, wszczepiony rozrusznik serca, kardiowerter lub inny implantowany aparat, który mógłby ulec uszkodzeniu przez fale radiowe.