O mnie

_MG_6953

Ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi w 1995 roku. Na początku pracowałam jako internista, jednak to medycyna estetyczna była od zawsze bliższa mojemu sercu. Dlatego wytrwale dążyłam do tego, aby stać się specjalistą w tej dziedzinie. Wzięłam udział w wielu szkoleniach i odbyłam liczne staże. Obecnie mam 15-letnie doświadczenie w branży, a moim mottem są słowa, iż tylko ciągły rozwój jest w stanie dać prawdziwą satysfakcję i być najlepszym w tym, co robisz.

Obecnie łączę prowadzenie praktyki lekarskiej w trzech najbardziej renomowanych miejscach na mapie Warszawy: Klinika Dr Szczyta, SkinClinic oraz Princess Academy. Przeprowadzam takie zabiegi jak: mezoterapia, lipoliza iniekcyjna czy miękki lifting. Wykonuję również korekty kształtu nosa kwasem hialuronowym i nieinwazyjną blefaroplastykę powiek.

Występuję w programach śniadaniowych jako specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej. Udzielam rad na temat pielęgnacji i zabiegów w magazynach lifestylowych. Prowadzę szkolenia dla innych lekarzy. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w najważniejszych sympozjach i międzynarodowych kongresach lekarskich.

Swoją pracę wykonuję z ogromną pasją, a dobro i zadowolenie pacjenta jest dla mnie zawsze na pierwszym miejscu. Największą satysfakcję przynosi mi fakt, gdy wybierasz mnie jako swojego lekarza od pięknego i naturalnego wyglądu. 

Postaram się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytanie. Pomóc w walce z kompleksami. Rozwiać wszelkie wątpliwości.

Monika Bujanowska